Daha iyi Evler ve Bahçeler Multiweave Şerit Banyo Polycotton Karışımı Duş Perdesi Gümüş 72 x 72

Daha iyi Evler ve Bahçeler Multiweave Şerit Banyo Polycotton Karışımı Duş Perdesi Gümüş 72 x 72

₺ 1.33

Malların

Better Homes & Gardens Horizon Stripe Duş Perdesinin yumuşak, narin görünümünde mutluluğunuzu bulun. Yumuşak gümüş veya kiraz çiçeği tonlarında dokunmuş iplik boyalı iplikler, banyonuzu kişisel bir inzivaya dönüştürür, böylece yenilenmiş hissederek içeri girebilirsiniz. Şerit deseni, alanınızı sakin bir renk paleti ile yıkayan bir ombre tasarımı olarak okunur. Bu yatıştırıcı ombre duş perdesi ayrıca bir doku ve kontrast dokunuşu sunmak için saçaklı bir kenara sahiptir. Bu duş perdesi, 72 inç genişliğinde ve 72 inç yüksekliğinde herhangi bir standart boyutlu duş veya küvete mükemmel bir katkı olacaktır. Üstte eşit aralıklı ilikler bulunan bu imrenilen stil, standart bir duş çubuğuna duş kancaları veya halkalarla asılabilir. Better Homes & Gardens Horizon Stripe Duş Perdesi, banyonuzu dağınıklıktan uzak tutmak için seçtiğiniz bir duş astarı ile eşleştirilebilir. En iyi evler ve Bahçeler Çok Dokuma Banyo Polycotton Karışımı Duş Perdesi Gümüş 72 "x 72". % 63 pamuk,% 37 polyester. 72 ’x 72’. Ombre şerit tasarımı. Duş liner ve kanca dahil değildir. Dayanıklı yapı. Makinede yıkanabilir. Hindistan yapımı.


Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Lacivert Kumaş Duş Perdesi, 70 72
  • Taze

Lacivert Kumaş Duş Perdesi, 70 72

₺ 27.98

Herhangi bir banyo alanının içinde klasik bir tasarımla yumuşak ve davetkar bir his yaratmaya yardımcı olmak için Waffle Dokuma Kumaş Duş Perdesinin temel dayanaklarına güvenin..

Ev Boo Ağacı Kumaş Duş Perdesi
  • Taze

Ev Boo Ağacı Kumaş Duş Perdesi

₺ 2.67

Bu eğlenceli ve korkunç duş perdesi ile Cadılar Bayramı sezonuna ekstra bir uğrak ekleyin Bu hafif dokuma, siyah renkte perili bir ağaç ve Cadılar Bayramı motifine sahiptir kolay a