Retro Vintage Salon'da Stupell Industries Kadın Kuaförü ve Manikür , 12, Mindy Sommers'ın Tasarımı

Retro Vintage Salon'da Stupell Industries Kadın Kuaförü ve Manikür , 12, Mindy Sommers'ın Tasarımı

₺ 21.98

Malların

Yeni ‘Çerçeveli Giclee Dokulu Duvar Sanatı’ parçalarımızla odanızı kurmanın zamanı geldi. Ahşap veya Kanvas ürünlerimizi görmüş olabilirsiniz, ancak çerçeveli ürünlerimiz artık üç çekici tarzda mevcuttur : siyah, gri çiftlik evi ve beyaz. Dokulu resmimiz herhangi bir alana daha fazla derinlik ve boyut katacaktır. Her parça, asılmaya hazır 1,5 inç kalınlığında abanoz ahşap tahıl çerçeve ile monte edilmiştir! Bir açıklama parçası mı arıyorsunuz? Büyük boyutlu sanat eserlerimiz var. Boyutlar : 12x1.5x12 Çerçeveli. Duvar Sanatı Asılmaya Hazırdır - Kurulum veya Donanım Gerekmez. Kolay Kurulum için Rafta veya Duvara Yaslanmış veya Katmanlı Sanat Eserleri. Giclée baskılarımız, dayanıklı bir MDF desteğine dikkatlice monte edilir ve ardından 1,5 inç kalınlığında ahşap tahıl bir çerçevede mükemmel bir şekilde tamamlanır. Çerçeve renkleri siyah, gri çiftlik evi ve beyazı içerir. Sanat eserleri şunlarla ilgilidir : Kişi; insan; Giyim; Giyim Eşyası; İnsanlar; Kadın; Bayan; Manikür; Oje; Güzellik Salonu; Kuaför; Retro; Tarihi; Fotoğraf; Saç Kurutma Makinesi; Bekleme Odası; Spa; Bornoz;. Mindy Sommers'ın tasarımı.


Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

uçup Gidecek-Premium Çerçeveli Baskı
  • Taze

uçup Gidecek-Premium Çerçeveli Baskı

₺ 3.33

Uçacağım Premium Çerçeveli Baskı Üstün çift paspas ve kaliteli çerçeveye sahip çerçeveli soğuk preslenmiş kağıt baskı 2 BOYUT MEVCUTTUR 16 "X16" '– Genel Boyut 20 ’X20"

Bazen Rüyalar
  • Taze

Bazen Rüyalar

₺ 1.33

Kağıda basılmış bu güzel çerçeveli ve keçeleşmiş tipografi sanatı giclee ile odanıza ilham katın Pozitifliğe ilham vermek için banyonuza, yatak odanıza veya fuayenize asın.