biOrb Akvaryum Bitki Bonsai Topu, Plastik, Siyah

biOrb Akvaryum Bitki Bonsai Topu, Plastik, Siyah

₺ 115.90

Malların

Tek başına bir akvaryum güzel bir harikadır, ancak onu gerçekten canlandırmak için yaratıcılığa ve dekorasyona ihtiyacı vardır. bi Orb Akvaryum Bitkisi Bonsai Topu ile duyularınızı uyandırın ve yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Bu küçük plastik tesis, bi Orb seramik ortama uyum sağlayan pürüzsüz ağırlıklı bir bilye tabanı ile tasarlanmıştır. Bonsai ağaçlarının narin dallarından esinlenen küçük bir bonsai topuyla birlikte gelir. Siyah Bonsai Topu, herhangi bir biyorba drama katar. Sualtı dünyanızı dekore ederken, doğal bir arka plan oluşturmak için bir veya daha fazla bitki kullanın. Tüm bi Orb bitkileri tatlı su ve tuzlu su akvaryumu kurulumlarıyla uyumludur. bi Orb Akvaryum Bitkisi Bonsai Topu ile duyularınızı uyandırın ve yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Bu küçük plastik tesis, bi Orb seramik ortama uyum sağlayan pürüzsüz ağırlıklı bir bilye tabanı ile tasarlanmıştır. Bonsai ağaçlarının narin dallarından esinlenen küçük bir bonsai topuyla birlikte gelir. Siyah Bonsai Topu, her büyüklükteki bi Orb akvaryumuna drama katar. Sualtı dünyanızı dekore ederken, doğal bir arka plan oluşturmak için bir veya daha fazla bitki kullanın. Boyutlar : 5.1x2.8x7.1 inç. Tüm bi Orb bitkileri tatlı su ve tuzlu su akvaryumu kurulumlarıyla uyumludur.


Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Kolay Sokak Fantasia Sandaletleri
  • Taze

Kolay Sokak Fantasia Sandaletleri

₺ 57.98

Vampirde çarpıcı dantelli detaylara sahip Fantasia by Easy Street, yazlık gardırobunuz için stil ve konfor sunuyor Peekaboo ayak parmağı açıklığı gurur verici ve kadınsıdır..

Bella Vita Delaney Blok Topuklu Sandalet
  • Taze

Bella Vita Delaney Blok Topuklu Sandalet

₺ 1.33

Müşterilerimiz bu ayakkabının öncüsü hakkında övgüler yağdırdı Delaney, müşterinin favorisi için yeni bir güncellemedir Rahatça yürünebilir yükseklikteki modaya uygun bl