Coastal Carolina Chanticleers Aynalı Lazer Kesim Plaka Lazer Etiketi

Coastal Carolina Chanticleers Aynalı Lazer Kesim Plaka Lazer Etiketi

₺ 1.33

Malların

Coastal Carolina Chanticleers NCAA Lazer Kesim Plaka Etiketi Boyutları 6 x 12. Takımın logosu, dayanıklı aynalı akrilik bir plaka üzerine lazerle kesilmiştir.Rico Industries tarafından üretilmiştir Sporseverler için Harika bir Hediye Öğesi : Göz alıcı grafiklere sahip olduğu ve en sevdiğiniz takımın adı ve renkleri ile yazıldığı için en sevdiğiniz mülkünüz olması garanti edilir. En sevdiğiniz takımların adını ve rengini gururla görüntüleyin. Türünün Tek Örneği Koleksiyonluk - Son derece dayanıklı, solmaya karşı dayanıklı 12 "x 6" otomobil etiketine sahip ilk siz olun. Etiketinizin farklı mevsimlerde ve aşırı havalarda hayatta kalmasını sağlayan ağır hizmet tipi krom kullanılarak ustalıkla üretilmiştir. Bir Fan Favori 12 "x 6" Araba / Kamyon Etiketi - Bu oto aksesuar, gündelik ve günlük hayranlar için mükemmeldir. Stadyumda oyun günü ya da arkadaşlarla bir ev maçı olsun, bu plaka çerçevesi sürücünün en önemli özelliği olacak. Yüksek Performans ve Çok Yönlü : Bu yepyeni aksesuar etiketi ön veya arkada veya arabanızda, kamyonunuzda veya rv'nizde kullanılabilir. Römorkunuzda da kullanılabilir. Aracınıza kolayca takmak için önceden delinmiş vida delikleri vardır. Sorunsuz!. İster sıradan, ister sosyal, ister süper fanatik bir hayran olun, sonsuza dek konuşulacak sınırlı sayıda bir koleksiyon olan Bu Resmi Lisanslı Araba / Kamyon Etiketiyle Odanızdaki Arabayı Hayata geçirin. Tüm arkadaşların sana Rıco Etiketini nereden aldığını soracak!.


Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Crocs Kız Çocuk Lina Minnie Sandalet
  • Taze

Crocs Kız Çocuk Lina Minnie Sandalet

₺ 39.32

İlk çift ayakkabını hatırlıyor musun? Küçük çocuğunuz bu düğmeli sevimli daireleri gelecek yıllar boyunca hatırlayacağından emin Süper yumuşak kalıplanmış Croslite mi?

Biyo-Kleen Süper Köpük RV Yıkama
  • Taze

Biyo-Kleen Süper Köpük RV Yıkama

₺ 3.33

Pislik çizgilerini, kiri, kiri, böcekleri ve su lekelerini hızla temizler Zengin yüksek köpük serbestçe durulanır, temiz, çizgisiz bir yüzey bırakır Cila ve sızdırmazlık madde