Biyo-Kleen Süper Köpük RV Yıkama

Biyo-Kleen Süper Köpük RV Yıkama

₺ 3.33

Malların

Pislik çizgilerini, kiri, kiri, böcekleri ve su lekelerini hızla temizler Zengin yüksek köpük serbestçe durulanır, temiz, çizgisiz bir yüzey bırakır Cila ve sızdırmazlık maddesi veya normal mumları çıkarmadan temizler Özel olarak dahil edilmiş polimerler geride ek koruma ve parlaklık bırakır Teknelerde, karavanlarda, uçaklarda, trenlerde, otobüs filolarında, arabalarda kullanın, kamyonlar, römorklar ve mobil evler, pislik hatlarını, kiri, kiri, böcekleri ve su lekelerini hızla temizler. Zengin yüksek köpük serbestçe durulanır ve temiz, çizgisiz bir yüzey bırakır. Cila ve dolgu macunu veya normal mumları çıkarmadan temizler. Özel olarak birleştirilmiş polimerler, ek koruma ve parlaklık bırakır. Tekneler, karavanlar, uçaklar, trenler, otobüs filoları, arabalar, kamyonlar, römorklar ve mobil evlerde kullanın.


Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Arnott Ön Hava Yayı A-2174
  • Taze

Arnott Ön Hava Yayı A-2174

₺ 2.67

Arnott'un 19951996 Lincoln Continental'in önündeki A2174 hava yayı sadece en kaliteli malzemeleri kullanıyor Bu sağlam hava yayı, yüksek etkili reçine üst ve alt bağlantıları, ç

Crocs Kız Çocuk Lina Minnie Sandalet
  • Taze

Crocs Kız Çocuk Lina Minnie Sandalet

₺ 39.32

İlk çift ayakkabını hatırlıyor musun? Küçük çocuğunuz bu düğmeli sevimli daireleri gelecek yıllar boyunca hatırlayacağından emin Süper yumuşak kalıplanmış Croslite mi?