Marmont Hill Orman Arkadaşları Duvar Sanatını Çerçeveledim

Marmont Hill Orman Arkadaşları Duvar Sanatını Çerçeveledim

₺ 2.00

Malların

Duvar Sanatını Çerçevelediğim Bu Orman Arkadaşları, Marmont Hill Sanat Kolektifi'nden yüksek çözünürlüklü Arşiv Kağıdına en kaliteli Giclee baskısıdır. Marmont Hill, öncülüğünü yaratıcı yönetmen olarak görev yapan Parvez Taj'ın yaptığı bir sanatçı kolektifidir. Birlikte alüminyum, kanvas, ayna ve geri kazanılmış ahşap gibi çeşitli malzemeler üzerine basılmış orijinal sanat eserleri yaratıyoruz. Kolektif insanlardan, yerlerden ve şeylerden ilham alır. Her sınırlı sayıda parça sevgi ve özenle el yapımıdır. Marmont Tepesi Ormanı Arkadaşlar Duvar Sanatını Çerçeveledim : Yüksek çözünürlüklü Arşiv Kağıdına en kaliteli Giclee baskı. Elle kesilmiş kenarları kesin. Yüksek kaliteli dayanıklı çözgü olmayan çerçeve. Asılmaya hazır olarak gelir. Bir orijinallik sertifikası içerir.


Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Fotoğraf Kolajı Açma
  • Taze

Fotoğraf Kolajı Açma

₺ 0.67

Fotoğrafçılık gerçekten hayatımızdaki değerli anları yakalamanın en iyi yollarından biridir Şampanya kalıplama ile bu 4 pencereli fotoğraf kolaj çerçevesinde harika anıları

uçup Gidecek-Premium Çerçeveli Baskı
  • Taze

uçup Gidecek-Premium Çerçeveli Baskı

₺ 3.33

Uçacağım Premium Çerçeveli Baskı Üstün çift paspas ve kaliteli çerçeveye sahip çerçeveli soğuk preslenmiş kağıt baskı 2 BOYUT MEVCUTTUR 16 "X16" '– Genel Boyut 20 ’X20"