Beata Czyzowska Young'dan 'M.Ö. Göller Ülkesi' Tuval Sanatının Ticari Markası

Beata Czyzowska Young'dan 'M.Ö. Göller Ülkesi' Tuval Sanatının Ticari Markası

₺ 2.33

Malların

Sanatçı : Beata Czyzowska Young Subject : Abstract Style : Modern & Contemporary Product Type : Galeriye Sarılmış Tuval Sanatı Bu asılmaya hazır, galeriye sarılmış sanat eseri, dairesel desenlerin ve mavinin tonlarında ışığın modern soyut bir fotoğrafına sahiptir. Öne Çıkan Renkler : Beyaz, Açık Mavi, Yeşil, Mavi, Deniz mavisi Beata Czyzowska-Young, Sidney, Avustralya merkezli bir fotoğrafçıdır. 2005 yılında ilk dijital fotoğraf makinesini satın aldığında fotoğraf çekmeye başladı. O zamandan beri Beata etrafındaki dünyayı ele geçirmekten zevk aldı. Doğa Beata'nın en büyük ilham kaynağıdır. Özellikle fotoğrafladığı manzara ve bitki yaşamındaki soyut niteliklerden hoşlanıyor. Beata, güzel ve rüya gibi bir şey elde etmek için fotoğrafın tüm kurallarını çiğnerken ışıkla denemeyi sever. Bu masal benzeri bir sonuç verir. Beata, dünya çapında birçok dergide yayınlandı ve çalışmaları CD ve kitap kapaklarında yer aldı. Giclee (jee-clay), yüksek kaliteli güzel sanatlar reprodüksiyonları oluşturmak için gelişmiş bir baskı işlemidir. Giclee baskıresiminin sağladığı ulaşılabilir mükemmellik, reprodüksiyonu orijinal parçadan neredeyse ayırt edilemez kılar. Sonuç, Giclee'nin galeriler, müzeler ve özel koleksiyoncular tarafından geniş çapta kabul görmesidir. Galeri sargısı, bir sanatçının tuvalini, tuvalin kenarlarını saracak ve gizli, ahşap bir çerçeveye sabitlenecek şekilde gerdirme yöntemidir. Bir tuvali germek ve hazırlamak için bu yöntem, bitmiş resmin çerçevesiz bir sunumuna izin verir. mavi tonlarında dairesel desenlerin ve ışığın modern soyut bir fotoğrafı.


Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Liv & Lottie Junior'ın Nefis Tulumu
  • Taze

Liv & Lottie Junior'ın Nefis Tulumu

₺ 29.98

O kadar yumuşak ama o kadar şık ki, bu uyumlu tulumu Liv cinched bileklerinden sallarken ne kadar rahat olduğunuzu kimse bilemeyecek % 92 Polyester / % 8 Spandeks Makinede yıkanabilir.

Shopkins Boombox Boyunca Şarkı Söylüyor
  • Taze

Shopkins Boombox Boyunca Şarkı Söylüyor

₺ 79.76

Shopkins SingAlong Boombox Dahili Müziğe SingAlong, MP3 Çalarınıza bağlanan gerçek bir çalışma mikrofonu içerir (dahil değildir) MP3 Çalarınız için arkadaki saklama Bölmesi