Phantoscope Yumuşak Dokulu Keten Çuval Bezi Serisi Dekoratif Kırlent, 20 20

Phantoscope Yumuşak Dokulu Keten Çuval Bezi Serisi Dekoratif Kırlent, 20 20

₺ 35.38

Malların

Bu Phantoscope Yumuşak Dokulu Keten Çuval Bezi Serisi Dekoratif Kırlent Yastıkları, şık tasarımı ve yumuşak dokunuşuyla evinizi ferahlatacak ve evinizi daha da güzel ve şık hale getirecektir. Bu sevimli yastıklar 4 boyutta (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 " ve 22 "x22 ") ve 15 renkte (Bej, Mavi, Pembe, Yeşil, Turuncu, Gri, Sarı, Kahve, Kapalı Beyaz, vb.). Bu dayanıklı yastıklar, yüksek kaliteli ve çevre dostu polyesterden yapılmış hem yastık kılıfları hem de ek parçalarla birlikte gelir. Güçlü ve görünmez fermuarlarının, yastıkların benzersiz dokulu görünümünü etkilemeden fermuarını açması ve fermuarını açması kolaydır. Bu yastıkların yıkanması ve bakımı kolaydır, hem makinede hem de elde büzülmeden yıkanabilir. Bu dekoratif yastıklar yatak, kanepe, oturma odası, araba ve iç mekan için mükemmeldir.Phantoscope Phantoscope Hakkında Şirket, 1992 yılında tek adımlı ev dekoratif çözümleri sunarak Ev Tekstili sektörünün liderlerinden biri olarak ortaya çıkmak üzere kurulmuştur. Ürünlerimizi ilk olarak Japonya ve Almanya'ya yatırdık ve taşıdık ve Avrupa ve Asya'daki tekstil pazarında çok başarılı bir şekilde geliştik. Son yıllarda Kuzey Amerika pazarına adımımızı attık. Tasarım ekibimiz, ürünlerimizin% 95'ini tasarlayarak ev dekoratif çözümlerini yaygınlaştırmaya ve en yenilikçi ürünlere hitap etmeye çalışmaktadır. Ekler ile yastık kılıfları. Tasarım : Çuval bezi dokusu. Malzeme : Yüksek dereceli polyester ve polyester karışımı. Boyut : 20x20 inç / 50x50 cm. Renk : Turuncu. Sayı : 2'li set. Gizli fermuar : Görünmez bir tasarıma sahip güçlü fermuar. Hem makinede hem de elde yıkanabilir.


Ürün Özellikleri

Benzer ürünler

Crocs Kız Çocuk Lina Minnie Sandalet
  • Taze

Crocs Kız Çocuk Lina Minnie Sandalet

₺ 39.32

İlk çift ayakkabını hatırlıyor musun? Küçük çocuğunuz bu düğmeli sevimli daireleri gelecek yıllar boyunca hatırlayacağından emin Süper yumuşak kalıplanmış Croslite mi?

Biyo-Kleen Süper Köpük RV Yıkama
  • Taze

Biyo-Kleen Süper Köpük RV Yıkama

₺ 3.33

Pislik çizgilerini, kiri, kiri, böcekleri ve su lekelerini hızla temizler Zengin yüksek köpük serbestçe durulanır, temiz, çizgisiz bir yüzey bırakır Cila ve sızdırmazlık madde